Čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker
Itálie
čtyřhvězdičkový kemp Spinnaker

Na dovolenou autobusem do Itálie

Klimatizované autobusy NEOPLAN Cityliner (žlutý) a BOVA Magiq (stříbrný) vás i letos budou i po celé léto 2019 dopravovat do našeho letoviska
na Palmové riviéře v Itálii. Klimatizace, wc a dvd přehrávač v busech jsou samozřejmostí. Šťastnou cestu! / Buon viaggio! Přeje Vaše CK Sana.

Cena autobusu do Itálie
Nástupní místa
Čas odjezdu a příjezdu
povolená zavazadla pro cestu autobusem
Důležitá pravidla pro cestu autobusem do Itáliepokyny na cestu autobusem do ItálieStručný průběh cesty:

Autobusy vyjíždějí vždy v pátek ve 15 hodin z Hradce Králové. Vzdálenost do kempu je cca 1300 km, příjezd do kempu je plánován na dopolední hodiny v sobotu. Vždy jedou dva řidiči, po 4 hodinách jsou přestávky na WC a občerstvení. V autobuse je možné u řidičů zakoupit za české peníze drobné občerstvení, např.: kávu, čaj, pivo, nealko apod. Po příjezdu do kempu cestující opustí svá místa a vyloží zavazadla. Zpět do ČR se z kempu odjíždí v sobotu po poviné bezpečnostní přestávce. Plánovaný příjezd do ČR je v neděli v dopoledních hodinách.

Skupiny běžně dopravujeme z místa, které si určí jejich vedoucí.

Do Itálie Vás dopraví klimatizované autobusy

Klimatizované autobusy NEOPLAN Cityliner (žlutý) a BOVA Magiq (stříbrný) vás i letos budou i po celé léto 2019 dopravovat do našeho letoviska na Palmové riviéře v Itálii. Klimatizace, wc a dvd přehrávač v busech jsou samozřejmostí. Profesionální a příjemní řidiči se budou opět vzorně starat o to, aby vás na každé cestě dopravili bezpečně do místa Vaší dovolené a pak také zpět domů. Aby vaše cestování bylo co možná nejpohodlnější a nejpříjemnější.Šťastnou cestu! / Buon viaggio!

Kontaktní formulář